نامه #شاهزاده_رضا_پهلوی به رییس سازمان بهداشت جهانی برای تحقیقات فوری در خصوص کشتار جمعی مردم ایران

 

نامه #شاهزاده_رضا_پهلوی به رییس سازمان بهداشت جهانی برای تحقیقات فوری در خصوص کشتار جمعی مردم ایران

جناب دکتر تدروس ادهانوم قبریسوس

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی

وضعیت کووید-۱۹ در ایران به نقطه بحرانی رسیده است. بر اساس گزارش‌های متعدد از جمله گزارش رویترز، هر دو ثانیه،یک ایرانی به این ویروس مبتلا می‌شود و هر دو دقیقه، یک ایرانی بر اثر آن جان می‌دهد. در حالی‌ که این همه‌گیری جهانیباعث مرگ تعداد بسیاری در جهان شده است، دولت‌ها  تلاش می‌کنند از پس تغییرات این ویروس برآیند، آخرینپیشرفت‌های علمی را به‌کار گیرند، و بهترین راهکارها را برای در امان نگه داشتن شهروندان‌شان اجرا کنند. اما آنچه درایران می‌بینیم، نتیجه تلاش حکومت برای فائق شدن بر این بیماری نیست، بلکه، سوء مدیریت عامدانه، دروغ‌ها، و جرایمی‌است که موجب کشتار جمعی در ابعاد یک جنایت علیه بشریت شده است.

آقای مدیر کل، امروز به‌طور کتبی از شما می‌خواهم رسما از جمهوری اسلامی، به‌عنوان یک عضو سازمان بهداشتجهانی، برای موارد زیر تحقیق به‌عمل آورید:

۱. ممنوعیت واکسن‌های تولید آمریکا و بریتانیا توسط علی خامنه‌ای، بر اساس نظریه‌های مضحک توطئه

۲. امتناع علی خامنه‌ای از کمک‌های بشردوستانه «پزشکان بدون مرز»

۳. دروغ‌های مقامات رسمی به سازمان بهداشت جهانی درباره ارقام صحیح مرگ‌ومیر مرتبط با کووید

۴. بدرفتاری مقامات رسمی با متخصصان سازمان بهداشت جهانی که برای کمک به مردم ایران آمده بودند. آنهامتخصصان این سازمان را برای تبلیغ نظام سلامت جمهوری اسلامی تحت فشار قرار دادند

۵. مقامات رسمی به‌جای خرید واکسن‌، ۷۲۰ میلیون یورو را صرف خرید داروی رمدسیویر کردند

- این دارو هم‌اکنون با قیمت‌های نجومی در بازار سیاه به مردم درمانده ایران فروخته می‌شود.

- این مقدار پول می‌توانست برای خرید دست کم ۱۶۶ میلیون دوز واکسن استر‌زنکا استفاده شود، که این پول برایواکسیناسیون ۸۳ میلیون نفر، عددی به مراتب بیشتر از جمعیت افراد بالغ در ایران، کافی می‌بود.

عملکرد جمهوری اسلامی در طول همه‌گیری، بیش از سوء مدیریت و بی‌کفایتی، در حقیقت نشانگر کمپین مرگباری علیهمردم ایران است. بیمارستان‌های ایران، به‌معنای واقعی کلمه، از اجساد سرریز شده است. ما از فاجعه‌ای در هراسیم کههنوز همه ابعاد آن برای ما مشخص نیست.

بسیاری از ایرانی‌ها به‌طور کتبی از سازمان‌های بین‌المللی، از جمله سازمان متبوع شما، برای کمک‌های مشخص، به‌ویژهتأمین واکسن، درخواست کرده‌اند. ما از کشورهایی چون ژاپن که در این زمان درماندگی و ناامیدی، دست دوستی به سویمردم ایران دراز کردند سپاسگزاریم و از شما مصرانه می‌خواهیم بر تلاش‌های خود برای رساندن واکسن به مردم ایران،به‌طور مستقیم و بدون دخالت دولت ایران، بیفزایید. اما، ما همچنین نگرانیم که حکومت اقدامی در جهت تسهیل این‌گونهتلاش‌ها انجام ندهد. 

سازمان بهداشت جهانی باید بی‌درنگ درباره این جنایت علیه مردم ایران تحقیق کند. تیم من آماده کمک است تا شما،همکاران‌تان، سازمان بهداشت جهانی و همه مقامات مربوط را به متخصصان ایرانی مرتبط کند تا بتوانند جزییات بیشتریاز این کشتار وصف‌ناشدنی در اختیار‌تان بگذارند.

با احترام،

رضا پهلوی

Today I call on 

@DrTedros

 of the 

@WHO

 to conduct an immediate investigation into 

@khamenei_ir

 & the Islamic Republic’s deliberate massacre of the people of #Iran. This regime’s latest crime against humanity deserves the world’s attention and our people deserve its aid.


#sosIran

#نه_به_جمهوری_اسلامی​ #اعتراضات_سراسری #لعنت_بر_خمینی #مرگ_بر_خامنه‌ای #جاوید_شاه​ تیریست درقلب دشمنان #ایران و #ایرانی #رضا_شاه_روحت_شاد #شاهزاده_رضا_پهلوی​ #پیمان_نوین #همبستگی_ملی

#IranProtests

#IRIranianPeopleVoice

#No2IR

#kingdomwithpahlavi

#RezaPahlaviIsOurShah​

#Trump


وبسایت / صفحات / کانال‌های رسمی: #شاهزاده_رضا_پهلوی

وبسایت:  www.RezaPahlavi.ORG
عکس های خانوادگی:  http://instagram.com/rpfamilyphotos
اینستاگرام هنری و عکاسی رضا پهلوی: http://instagram.com/rpportfolio

جهت همراهی با ما در فیسبوک بر روی لینک های زیر کلیک نمایید :
Telegram: Contact @rasuyab