محکومیت زن خیانتکار به شستن مرده‌ها ⚰️⚰️
این هم از احکام جدید برای اینکه بگویند مثلا اسلام دین صلح است و سنگسار نداریم بگمانم اوایل انقلاب و سنگسارهای بیشمارشان یادشان رفته است حرمت انسانی را از یاد برده اند و بی دادگاه را دادگاه میخوانند وقتیکه خودشان هم قبول دارند شوهر زن بیمار است و براساس قوانین خودشان که حتی در عقد نامه نیز قید شده زن مطعلقه نیز محسوب میشود اما چنین احکام خنده داری میدانید برای چیست برای بیداری امروزی شما واینکه به دنیا بگویند ببینید ما در ایران سنگسار نداریم که این یک دروغ بزرگ است و یک نمایش و کارناوال برای خوب نشان دادن خودشان به جهانیان پس بیدار شو هموطن بیدار شو ایرانی و با بیداری خودت حتی یک تن را نیز بیدار کن که ایران نیازمند بیداری بیشتر مردم از جهل و خرافات و اتحاد ماست لینک خبر و اصل خبر را دز زیر برایتان میگذارم :
زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه‌ها و 74ضربه ش - Google Search
زن جوانی که به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیر شده بود با حکم قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به دوسال شستن مرده‌ها در غسالخانه‌ها و 74ضربه شلاق محکوم شد.
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایران، این زن 27 بهمن پارسال با شکایت مرد جوانی که ادعا داشت همسرش با مرد غریبه ای رابطه پنهانی دارد دستگیر شد وتحت بازجویی قرار گرفت. «مینا» ،35 ساله در نخستین بازجویی منکر اتهامش شد اما در ادامه تحقیقات پلیس آگاهی، از اینکه فهمید شوهرش از راز رابطه او با مرد بیگانه با خبر بوده بشدت شوکه شد و با دیدن مدارکی که برعلیه اش وجود داشت ناگزیر به رابطه پنهانی اعتراف کرد.
این زن هفته گذشته در شعبه پنجم دادگاه کیفری به ریاست قاضی بابایی رئیس وقاضی تولیت مستشاردادگاه محاکمه شد و به سؤالات قضات پاسخ داد.
چند سال است که ازدواج کرده ای؟
شش سال
شغل همسرت چیست؟
کارگر ساختمانی.
خودت هم شاغل بودی؟
خانه دار بودم.
با مرد غریبه چطور آشنا شدی؟
از طریق تلگرام...
چرا با او دوست شدی؟
اول نمی دانستم که با این آشنایی اینترنتی به او علاقه مند می شوم اما کم کم به خاطرمشکلاتی که باهمسرم داشتم شیفته اوشدم، چرا که حرف های خیلی خوب ودلنشینی می زد که ازهمسرم نمی شنیدم.
چرا درنبود همسرت به او خیانت کردی؟
همسرم بیماراست و قادر به رابطه زناشویی نیست!
این دلیل شرم آوری است. قبول داری؟
بله. قبول دارم.
فرزندی داری؟
بله. یک پسر پنج ساله.
درگزارش پلیس آمده است که فرزندت را هم با خودت می بردی. آیا نمی ترسیدی که پسرت دراین باره حرفی بزند؟
آنقدر غرق این رابطه شده بودم که نمی دانستم دارم چه می کنم تا اینکه شوهرم بالاخره به موضوع شک کرد وفیلم و عکس هایم را درگوشی تلفن همراهم پیدا کرد و...
پس از اظهارات زن جوان، مرد غریبه نیز به صورت غیرعلنی تحت محاکمه قرار گرفت و سپس قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری رأی خود را درباره دو متهم صادر کردند.
بر اساس حکم دادگاه، زن جوان به 74 ضربه شلاق و دو سال کار در غسالخانه و شست و شوی زنان مرده محکوم شد. مرد غریبه نیز به 99 ضربه شلاق و تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده محکوم شد. پس از تأیید این رأی از سوی قضات دیوانعالی کشور حکم درباره این زن و مرد اجرا خواهد شد

برای ارتباط با ما در فيسبوک به ما بپيونديد: