انتقام گیری ملت ایران شروع شد ! حمله با قمه به یک جنایتکار آخوند داعشی در خرم آباد !

آخوند محسن میرزایی شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد، بعد از انکه دهانش را به امر به معروف باز کرد، مورد حمله و ضربات چاقو از جانب ۴ نفر قرار گرفت و راهی بیمارستان شد.
در زمانی که این آخوندک در حال امر به معروفش بود فرد امر به معروف شده با تماس تلفنی چند نفر از دوستان خود را خبر کرده و چهار نفری به این آخوندک آمر به معروف حمله می کنند.
بر اثر شدت جراحات طلبه آمر به معروف به بیمارستان منتقل و مورد عمل جراحی قرار گرفت و اکنون در بیمارستان بستری است.
این آخوندک گفت :
در حین تذکر لسانی و امر به معروف چند نفر از اراذل با قمه به من حمله کردن و قصد جان من را داشتند که با سپر کردن دستم مانع برخورد قمه به قلبم شدم.
و اضافه کرد :
شامگاه پنجشنبه در خیابان مطهری خرم آباد با صحنه ای غیراخلاقی روبه رو شدیم که به نزدیک ماشین فرد انجام دهنده آن عمل غیراخلاقی رفتم و تذکر لسانی دادم.
او گفت: در حالیکه فرد مذکور شیشه ماشین را پائین کشیده بود و مشغول حرف زدن بودیم شیشه ماشین را بالا کشید و من را چندین متر با ماشین عقب کشید و من با دست شیشه را شکستم تا له نشوم.
آمر به معروف لرستانی گفت: در همان حال چند نفر از اراذل به من حمله کرده و یک نفر از پشت من را گرفت و چند نفر دیگر با قمه به من حمله کردند و قصد وارد کردن ضربات قمه به سمت قلب من را داشتند که من دستم را روی قلبم سپر کردم که قمه‌ها به دستم خورد.
او با بیان اینکه تاندوم دستم پاره شده و دستم شکسته است گفت: به خاطر شدت جراحات به بیمارستان منتقل شدم و تحت عمل جراحی قرار گرفتم!!