پیام شاهزاده رضا پهلوی بمناسبت «روز کوروش بزرگ» ۲۸/۱۰/۲۰۲۱ ولینک های صفحات ایشان در زیر:

 

پیام شاهزاده رضا پهلوی بمناسبت «روز کوروش بزرگ» ۲۸/۱۰/۲۰۲۱ ولینک های صفحات ایشان در زیر:

هم‌میهنانم،

در آستانه‌ی هفتم آبان «روز کوروش بزرگ»، قرار داریم؛ پادشاهی که پیام‌آور عزت، عظمت، همزیستی مسالمت‌آمیز و مداراگری بود، و بیش از ۲۵۰۰ سال پیش، آزادی باور و مذهب را به ‌رسمیت می‌شناخت و کرامت انسانی را پاس می‌داشت.

گرامی‌داشت یاد و نام کوروش نه تنها یادآور ویژگی‌های نیک مدنی و اخلاقی ایرانیان است، بلکه کمک می‌کند که بدانیم ما به عنوان ملت ایران چگونه ایرانی را می‌خواهیم: ایرانی سربلند، یکپارچه و متحد، متشکل از اقوام و مذاهب و باورهای گوناگون، و البته آراسته به ویژگی‌های ستوده‌ی دوران مدرن هم‌چون دموکراسی و سکولاریسم.

امروز کوروش بزرگ به منزله‌ی شهریاری که سربلندی را برای ایران به ارمغان آورده بود، الهام‌بخش عبور از تباهیِ کنونی نیز است. ما برای رهایی از این رژیم انیرانی و ضد ایرانی که از روز نخست، به دنبال جایگزینی «امت اسلام» به جای دولت-ملت ایران بوده و دستاوردی جز فلاکت و ذلت برای ایران و ایرانی نداشته، بیش از هر زمان دیگر به یادآوری آنچه کوروش بود و انجام داد، نیاز داریم.

و بی‌دلیل نیست که در سالهای اخیر، جوانان باهوش و دلاور ایرانی، ۷ آبان را به یکی از روزهای ایستادگی در برابر رژیم فاسد و جنایتکار جمهوری اسلامی بدل کرده‌اند. فساد و جنایتی که دو سال قبل در آبان۹۸ بیش از گذشته آشکار شد و هزاران ایرانی را به خاک و خون کشید.

بر این بنیاد، از شما هم‌میهنانم می‌خواهم با نکوداشت نام و یاد کوروش بزرگ، به هر شکلی و در هر جایی که هستید، تلاش کنید تصویر یک ملت متحد، آزادیخواه و مداراگر را به جهانیان نشان دهید. هر کدام از شما تلاش کنید نماینده ایران بزرگ و تاریخی باشید. جهان نبایستی ایران را بر اساس زشتی‌های‌ فرقه تبهکار جمهوری اسلامی بشناسد. ایران از آن ملت ایران است نه تبهکارانی که هیچ نسبتی با تاریخ و فرهنگ ایران ندارند و از نام کوروش و آرامگاهش نیز وحشت دارند.

به امید رهایی و سربلندی

پاینده ایران

رضا پهلوی

#روز_کوروش #نور_بر_تاریکی_پیروز_است #مرگ_بر_خائنین_به_ایران #جاوید_شاه  تیریست درقلب دشمنان #ایران #رضا_شاه_روحت_شاد #شاهزاده_رضا_پهلوی #پیمان_نوین #نه_به_جمهوری_اسلامی #لعنت_بر_خمینی #مرگ_بر_خامنه‌ای #فرقه_تبهکار 

#Iran

#IranProtests

#IRIranianPeopleVoice

#RezaPahlaviIsOurShah

#No2IR

#Trump

برای دیدن پست های شاهزاده رضا پهلوی روی لینک های زیر کلیک کنید👇

‫هم‌میهنانم، در... - The Official Site of Reza Pahlavi‬

Telegram: Contact @OfficialRezaPahlavi

(4) توییتر \ Reza Pahlavi در توییتر: "با نکوداشت نام و یاد کوروش بزرگ، به هر شکلی و هر جایی که هستید، تلاش کنید تصویر یک ملت متحد، آزادیخواه و مداراگر را به جهانیان نشان دهید. هر کدامِ شما تلاش کنید نماینده ایران بزرگ و تاریخی باشید. جهان نبایستی ایران را بر اساس زشتی‌های‌ فرقه تبهکار جمهوری اسلامی بشناسد. #روز_کوروش https://t.co/3hGtxhBmFO"

Reza Pahlavi - رضا پهلوی on Instagram: “هم‌میهنانم، در آستانه‌ی هفتم آبان «روز کوروش بزرگ»، قرار داریم؛ پادشاهی که پیام‌آور عزت، عظمت، همزیستی مسالمت‌آمیز و مداراگری بود، و بیش…”


برای دیدن پست های شاهزاده رضا پهلوی روی لینک های زیر کلیک کنید👇

وبسایت / صفحات / کانال‌های رسمی: #شاهزاده_رضا_پهلوی

وبسایت:  www.RezaPahlavi.ORG
عکس های خانوادگی:  http://instagram.com/rpfamilyphotos
اینستاگرام هنری و عکاسی رضا پهلوی: http://instagram.com/rpportfolio

جهت همراهی با ما در فیسبوک بر روی لینک های زیر کلیک نمایید :
Telegram: Contact @rasuyab